Matematike

Matematike


MatematikeMėsimi paralel i shkencave tė natyrės Mėsim me planprogramet e Ministrisė sė Arsimit e tė Shkencave tė Kosovės -MASHT Mėsim intensiv Asimilim i plotė i programit

Numri i vogėl i nxėnėsve nė kurs (...) mundėson dialogun mėsues-nxėnės me secilin nxėnės pėr secilin problem Vlerėsim real – vlerėsimin nuk e bėjnė tė njėjtit mėsues qė e zhvillojnė mėsimin

Kontakti me prindėr – pas secilit test tė zhvilluar, testet e nxėnėsve skanohen dhe u dėrgohen prindėrve nė e-malet e tyre, qė ata tė kenė informata sa mė tė plota pėr punėn dhe suksesin e fėmijėve tė tyre

 
 
 
Me English Centre ju mund të mësoni Anglisht, Gjermanisht, Frengjisht, Italisht, Turqisht, Arabisht dhe Shqip për të huaj
English Centre organizon kurse të për të rritur dhe kurse për fëmijë si dhe kurse individual dhe kurse për VIP
English Centre ju ofron kurse të gjuhës Angleze sipas programeve Headway, TOEFL, IELTS
English Centre ju ofron edhe kurse të avancuara si Academic Skills dhe Business English
English Centre organizon mësim shtesë nga lëndët fizikë, kimi dhe biologji për nxënësit e shkollës fillore dhe të mesme
Me English Centre provimi kombëtar (provimi i maturës) është më lehtë
Pra English Centre për ju organizon: kurs anglisht, kurs gjermanisht, kurs frengjisht, kurs italisht, kurs turqisht, kurs arabisht dhe kurs shqip
English Centre gjindet afër sheshit Nëna Terezë në Prishtinë