mire se vini Qendra pėr Gjuhė tė Huaja, English Centre u kushtohet atyre qė nuk kėnaqen me njohuri mesatare, por qė kėrkojnė nivel mė tė lartė njohjeje tė gjuhėve tė huaja, tė cilat do tė mund t’i shfrytėzonin kudo, si dhe atyre qė janė tė interesuar qė pėr njohuritė e tyre tė marrin certifikata qė do tė njiheshin kudo nė botė. mė shumė...


 
 
Me English Centre ju mund të mësoni Anglisht, Gjermanisht, Frengjisht, Italisht, Turqisht, Arabisht dhe Shqip për të huaj
English Centre organizon kurse të për të rritur dhe kurse për fëmijë si dhe kurse individual dhe kurse për VIP
English Centre ju ofron kurse të gjuhës Angleze sipas programeve Headway, TOEFL, IELTS
English Centre ju ofron edhe kurse të avancuara si Academic Skills dhe Business English
English Centre organizon mësim shtesë nga lëndët fizikë, kimi dhe biologji për nxënësit e shkollës fillore dhe të mesme
Me English Centre provimi kombëtar (provimi i maturës) është më lehtë
Pra English Centre për ju organizon: kurs anglisht, kurs gjermanisht, kurs frengjisht, kurs italisht, kurs turqisht, kurs arabisht dhe kurs shqip
English Centre gjindet afër sheshit Nëna Terezë në Prishtinë